MAGDALENCJA ... TRANSFORMACJA

Gościnny post podesłany przez naszą fankę

 

Na co dzień widzimy tu dziewczyny, które najczęściej jeśli chcą zmieniać swą wagę to w dół ( CHOĆ NIE TWIERDZĘ, że powinny ) a tym razem mądry głos pięknej dziewczyny której marzeniem było... zaokrąglić się trochę.
Brawa tym większe, że dziewczyna jest modelką.

 

 


Uwaga, będzie dużo do czytania :) Z serii #TRANSFORMACJA. Zdjęcie po lewej jest sprzed ok.3 lat - zrobione na pierwszych wakacjach po urodzeniu synka. Zawsze miałam skłonność do bycia szczypiorkiem a wręcz chudziną - mogłam jeść i jeść a waga stała w miejscu. Do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało, ale w pewnym momencie zaczęło mnie denerwować, że jestem takim chucherkiem i chciałam poczuć się bardziej kobieco. Z moją przemianą materii było to jednak dla mnie wręcz niewyobrażalne . Momentem, który tak naprawdę ostatecznie mnie do tego zmotywował był okres, w którym trochę poważniej się pochorowałam i w pewnym momencie ważyłam 49kg przy 180cm wzrostu, bo w chorobie nie moglam nic przełknąć. Zdjecia z tego okresu nie wrzucam, bo to juz naprawdę nie było fajne.. Ale swojego czasu komentarze na Diamante, ze powinni mi dać jeść mogą Wam pomoc w wyobrażeniu sobie tego stanu. W każdym razie kiedy doszłam do siebie stwierdziłam, ze będę jeść aż mi uszami wyjdzie, ale przytyje i będę wygladała jak kobieta. Po pół roku były pierwsze rezultaty, waga szła lekko w górę i zaczynałam czuć się ze sobą lepiej i przede wszystkim czuję sie od tamtego czasu zdrowsza! Minął juz jakiś czas, nauczyłam się jak tą wagę utrzymywać, ale ciągle muszę pilnować dyscypliny, bo jak tylko jestem np dłużej w rozjazdach to waga zaraz leci w dół, a ja już więcej chudziną być nie chcę:)! Zdaję sobie sprawę, iż większość kobiet marzy o tym by mieć raczej w drugą stronę, ale pamiętajcie - GRUNT TO CZUĆ SIĘ DOBRZE W SWOIM CIELE! A jeśli macie CEL i SAMOZAPARCIE to nie może sie nie udać - bez względu na Wasz cel . Trzymam kciuki za powodzenie takze i Waszych postanowień "


źródło: https://www.instagram.com/magdalencja/ 


Taaak, wiem, że zaraz pewnie odezwą się marudy co twierdzą, że ta strona szykanuje chudsze dziewczyny ale prawda jest taka, że jak bierzesz hasło PKMK tak strasznie strasznie dosłownie to znaczy tylko, że za mocno wierzysz w to co pisza w internetach a za mało w siebie :) WSZYSTKIE JESTEŚMY KOBIETAMI


Pozdrwiam

Miss Pulpa