O Ciemnej Stronie PKMK słów kilka...                            Słuchajcie...  dodając zdjęcia na naszej stronie MUSICIE się liczyć z różnymi reakcjami fanów. Chyba nikogo nie dziwi fakt, że po nocach raczej śpimy niż siedzimy i cenzurujemy komentarze. Wieeele razy reagowaliśmy na niestosowne zachowania w komentarzach ale cóż - nie ma mowy o tym byśmy byli zawsze i wszędzie. Jeśli gdzieś pojawia sie EWIDENTNIE niemiła sytuacja to zgłaszajcie nam o w wiadomościach prv ale napiszemy wprost - atakowanie Pani Admin tylko dlatego, że nie zareagowała w 30 min ( szczególnie jak piszesz o 7.08 rano... ) raczej Wam nic nie przyśpieszy.

Ten fanpage już wielokrotnie był miejscem ścierania się pozytywnych i tych mniej pozytywnych opinii. Tak jest też w prawdziwym życiu i choć dokładamy wiele starań byście Wy fanki czuły się tu dobrze to szczerze mówimy, że nie ma takiej możliwości ( ani nie stawiamy sobie takiego celu ) by za każdym razem stać obok Was gdy ktoś komentuje Wasze zdjęcie. Pojawia się tu i na stronie - około 80-100 komentarzy dziennie. Do nowych jak i starych postów. Sporo tego.

Jeśli uważacie, że zdjęcie opublikowane u nas jest dobre, atrakcyjne, pokazuje Wasze atuty i WAM się podoba to, ŻADNA opinia zupełnie obcej osoby nie powinna tego zmienić.

Otrzymaliśmy dziś wiadomość " (...) Nie każdy ma mocną psychikę i może sobie zrobić krzywdę przez takie komentarze " a my się pytamy " to po co je czyta i odświeża na nowo i na nowo stronę ? "

Słuchajcie ta strona ma działać na plus więc nawet gdy z przyczyn od nas niezależnych wibruje tu negatywna energia to naprawdę nie trafi w Was jeśli nie będziecie jej w tym pomagać ( np czytając komentarze albo wdając się w dyskusję jeśli nie czujecie się na siłach emocjonalnie jej zdzierżyć. )

Posty na FP sa nie raz puszczane z automatu, wcześniej zaplanowane w systemie. Pojawiający się na wallu nowy post nie musi oznaczać obecnosci admina. Dużo też ogarniamy z komórek. Cóz wszystko po to byscie przez cały dzień dostawali nowe kragłe łakocie :)

Drogie fanki - jeszcze jedno. Nic nas tak nie wk*** jak fakt, że potraficie unieść uwielbienie fanów piszących w samych superlatywach przez 2... 3 czy 5 postów. Potem trafia sie jedno zdjęcie gdy odbiór jest gorszy lub wśród superlatyw trafia się krytyka i... jesteście już załamane, usuwacie zdjęcia ( nie patrząc na 200 lików tylko 3 niepochlebne komentarze np) ,chcecie kasować konta, ukryć sie w mysiej norze, płakać w kącie. Bardzo chcielibyśmy wierzyć, że nosicie w sobie duuużo więcej pewności siebie. Tego też życzymy.

Ps. Jeśli pisze do nas autorka postu i prosi o usuniecie linku do jej postu na naszym fanpageu to oczywiscie to robimy ( Kiedy? Zaraz po odczytaniu wiadomosci proszącej o to) Nie ma jednak możliwości w stylu " usuńcie tylko te 28 negatywnych komentarzy " albo " skasujcie i udostepnijcie jeszcze raz " a tak, dokładnie takie sie trafiły.