Karko.pl - Nowy sklep dla polskich Plussajzek :)

Cieszy nas każdy nowy sklep z odzieżą +size w Polsce - trzeba jednak, przyznać szczerze, że asortyment części z nich nie zachwyca.

Tym milej przedstawić Wam http://karko.pl/


Kilka słów o tym jak do powstania tego miejsca w ogóle doszło...


(...) Pomysł otworzenia nowego sklepu wypłynął bardzo spontanicznie. Podjęliśmy wówczas decyzję, że nie powinniśmy się ograniczać jedynie do ofert hurtowych ale wykorzystać swoja wiedzę i doświadczenie z 8 - letniej sprzedaży odzieży damskiej i  sami zacząć  projektować modele w rozmiarach, na które jest największe zapotrzebowanie lub przynajmniej próbować wpływać na producentów odzieży, sugerując im projekty modeli, których na naszym rynku brakuje. Uważam, że ograniczenia płynące z ofert hurtowni i producentów wypływają niestety z ich niedokładnej analizy rynku lub po trosze z jego ignorancji.
Będąc sama osobą w rozmiarze plus size mam też własne doświadczenia, gdyż próbując znaleźć coś dla siebie w sklepach czy to internetowych czy stacjonarnych natrafiam na spory problem. Często można obejść całą galerię wychodząc z większości sklepów z tzw. kwitkiem .Pewnego razu na przykład zamarzyłam sobie, że na przyjęcie weselne  ubiorę się  w kombinezon, jednak nosząc rozmiar 50 okazało się, ze model, który by pasował do mojej figury i w którym czułabym się elegancko i komfortowo, był dla mnie nieosiągalny. W zagranicznych sklepach owszem , ale ze względu na to,  że czas mnie pilił,  musiałam zadowolić się sukienką. Na rynku hurtowym jest podobnie, co rusz zderzam się ze ścianą,  gdzie widząc jakiś świetny model słyszę inf, ze produkcja jego powyżej rozmiaru 46 jest nieopłacalna. HALO! - jak nieopłacalna ??!! Szyjcie , obliczcie sobie,  dajcie na rynek - to się przekonacie że to BZDURA. Naszym celem więc jest praca nad tym,  aby kobiety w Polsce noszące rozmiary XL - tak jak na zachodzie miały tak samo dobry albo nawet i lepszy wybór odzieży modnej i seksownej, w każdym modelu jaki sobie wymarzą.

 Piszcie i dzwońcie - a my będziemy dla Was pracować. Zapraszamy na http://karko.pl/