SEX PLUS SIZE - Kilka słów o...

Tekst powstał przy współpracy z ...

 

Czy istnieje w ogóle coś takiego jak Sex Plus Size i czy aby na pewno osoby o bujniejszych kształtach potrzebują oddzielnej "kategorii" w łóżkowych spawach? Odpowiedź na to pytanie zostawimy każdemu z Was osobno ...

Uznaliśmy jednak, że warto wspomnieć o kilku dobrych radach czy przełamać jakieś tabu ...o ile już sami go nie przełamaliście w swoich sypialniach, czego szczerze życzymy, bo trudno o coś przyjemniejszego niż swoboda i zatracenie w temacie tych spraw :) 

Ponieważ postrzegamy siebie jako szczery portal, nie owijający wszystkiego w bawełnę ( czy inne sreberka ) to bardzo nam przypadł go gustu ten właśnie bezpośredni ( nie mylić w wulgarnym ) tekst z zaprzyjaźnionego bloga.

To, że masz większe ciało, wcale nie skazuje Cię na nudny seks!

Rozmiar nie jest przeszkodą przed doświadczaniem przyjemności, bo każde ciało jest stworzone do dawania i otrzymywania rozkoszy.

 

XL SUTRA

Jeżeli Ty, albo partner/ka, albo obydwoje jesteście po większej stronie mocy, wiedz, że chociaż nie wszystkie pozycje Kamasutry będą osiągalne, to większość tych klasycznych już tak. Czasem konieczne będzie wprowadzenie pewnych modyfikacji i... odrobiny kreatywności.Przygotuj się na to, że ciało może nie być w stanie utrzymać się przez dłuższy czas w jednej pozycji seksualnej, np. przez ból kolan, czy nadgarstków. Dlatego warto zadbać o różnorodność, np. zmieniając dynamikę pozycji (z dominujących w pasywne i na odwrót), robić przerwy, aby zaczynać od nowa lub po prostu zainwestować w kilka sprzętów, które seks ułatwią.

KINKY PORADA
Pamiętaj, że nie ma nic złego w przeorganizowywaniu ciała przy pomocy rąk, czyli podciągania brzucha do góry, rozsuwania ud lub pośladków, przytrzymywania piersi. Robisz to po to, aby mieć fantastyczny seks!

 

 

POZYCJE LEŻĄCE

Najbardziej popularna pozycja misjonarska doskonale sprawdza się w przypadku większych kochanek/ków. Modyfikacje:

Aby ułatwić dostęp do pochwy lub anusa, osoba penetrowana może podłożyć pod biodra zrolowaną poduszkę. W sytuacji, w której obydwie strony są większe, osoba penetrująca może przybrać pozycję na klęczkach, co pozwoli dostosować wysokość bioder.

Inny wariant to eksperymentowanie z ułożeniem nóg osoby na dole – może ona na przykład unieść nogi i maksymalnie rozchylić uda lub przytrzymać je na specjalnych pasach. Sprawdzą się zarówno pasy do tego przeznaczone lub tradycyjne do krępowania ciała. Warto spróbować przenieść zabawy na krawędź łóżka lub materaca, w których strona penetrująca może klęczeć lub stać.

 

POZYCJE OD TYŁU

Pozycja na pieska jest wprost stworzona dla osób, które noszą rozmiar XL i uwielbiają głęboką penetrację, umożliwiającą stymulację strefy G lub prostaty. Aby przeczytać więcej o tej i innych pozycjach oraz kilku ciekawostkach zapraszamy do przeczytania reszty artykułu na https://www.kinkywinky.pl/blog