Jury SUPERMODELKA PLUS SIZE wyłoniło już 15 kandydatek, które wezmą udział w programie.

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje program „#Supermodelka Plus Size”.


Wczoraj w restauracji Florentin odbył się press – junket z udziałem jurorów: projektantki Ewy Minge, pasjonata ludzkiego piękna, które potrafi zamknąć w fotografii - Emila Bilińskiego, jednej z pierwszych polskich modelek plus size Ewy Zakrzewskiej i oraz modela i Mistera Polski 2014 Rafała Maślaka.


Zobacz, jak prezentowali się jurorzy nowego programu Polsatu!


 

 

 

Jurorzy programu „#Supermodelka Plus Size” wybrali już 15 dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę. Pod czujnym okiem jurorów dziewczyny mierzą się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą. Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi, które odbyły się 30 i 31 maja. Z tej grupy z kolei jury wyłoniło 15 kandydatek, które mają szansę w programie pokazać swoje największe atuty.


Na uczestniczki, które zamieszkały w domu modelek, w najbliższych tygodniach czeka wiele zadań.  Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie natomiast zweryfikują, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus size. Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie, jurorzy wiedzą jednak dokładnie, kogo szukają.


 

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”

fot. Mateusz Nasierowski/Polsat