Znamy wszystkie dziewczyny, które zamieszkają w Domu Modelek Supermodelka Plus Size

Poznajcie bliżej kandydatki na Super Modelkę Plus Size <3


KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIĘ ZE ZDJĘCIAMI WSZYSTKICH KANDYDATEK!!!NATALIA BĄK – 23 lata, rozmiar 44 – Mieszka z narzeczonym w Holandii. Pracuje w dużej firmie logistyczno-spedycyjnej. Gra na gitarze akustycznej i ukulele. Nazwisko i waga od zawsze były tematem drwin jej otoczenia. Lekko zdystansowana, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Twierdzi, że jest uzależniona od czekolady i dobrego jedzenia.


JUSTYNA CZAJKA – 21 lat, rozmiar 42 – Pochodzi z Kołobrzegu, w którym czuła się samotna i znudzona, więc przeprowadziła się do Gdańska. Pracuje jako kelnerka. Świadoma swoich atutów, twierdzi, że swoją urodą i urokiem osobistym zarabia majątek na napiwkach. Mówi otwarcie, że ma parcie na szkło i chce zrobić karierę. Włożyła dużo pracy w samoakceptację i dziś może nią zarażać inne dziewczyny.


JULITA CZERWIŃSKA – 21 lat, rozmiar 42 – Pochodzi z Mazur, a mieszka w Poznaniu. Zajmuje się kosmetologią. Swój udział w programie dedykuje ukochanemu tacie. Mama zginęła w wypadku, kiedy Julita miała 10 lat. Jest wdzięczna ojcu, że po jej śmierci sam wychował ją i rodzeństwo, i mimo swojej choroby, nadal wspiera dzieci, aby zapewnić im wykształcenie. Julita mimo trudnego dzieciństwa jest bardzo silną i uśmiechniętą dziewczyną.PATRYCJA GREINKE – 21 lat, rozmiar 44/46 – Studentka zaocznej logistyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Wiele lat żyła między ojczystą Polską a Niemcami, gdzie pracowała w kawiarni, by wreszcie osiąść w kaszubskim Bytowie. Singielka. Ma bardzo dobre relacje z rodzicami i rodzeństwem. Hobbystycznie próbowała pracy jako fotomodelka. Jednak zanim zaakceptowała swój wygląd, miała myśli samobójcze spowodowane krytyką otoczenia.


KATARZYNA NIKICIUK – 24 lata, rozmiar 44/46 – Pochodzi z Elbląga. Studentka Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Migracji na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Uprawia koszykówkę, jazdę konną i pływanie. W związku od 4 lat. Jej najbliższą przyjaciółką jest mama. Jest silna i niezależna, choć przyznaje, że rozmiar czasami wprawia ją w kompleksy.


KAROLINA WAGNER-WENDZONKA – 27 lat, rozmiar 42/44 – Pochodzi z Poznania. Jest szefową sprzedaży w sklepie internetowym i blogerką. Rok temu rozwiodła się z toksycznym mężem i porzuciła otoczenie, które wywierało na nią zły wpływ. Schudła 40 kilogramów i odbudowuje swoją wiarę w siebie. Zakochana i szczęśliwa postanowiła spróbować swoich sił w programie.


ZUZANNA ZAKRZEWSKA – 28 lat, rozmiar 42/44 – Pochodzi z Trzebini. Absolwentka pedagogiki, pracująca jako wizażystka i charakteryzatorka. Rok temu pracowała jako animator w Hiszpanii, gdzie nabrała wiary w siebie i podjęła walkę z kompleksami. Od 10 lat gra na scenie półprofesjonalnego teatru w Trzebini. Kocha scenę, jednak w życiu prywatnym jest nieśmiała.


 

JOANNA CESARZ – 21 lat, rozmiar 44 – Pochodzi z Łodzi, gdzie studiuje psychologię. W przyszłości chce zostać seksuologiem. Uwielbia być w centrum uwagi, a modeling jej to daje. Na co dzień nosi sukienki i wie, jak podkreślić swoje atuty. Od trzech lat jest w szczęśliwym związku. – Dla mnie jesteś polską Monicą Belucci – zachwycał się Rafał Maślak.


 

PAULINA MISZKOWIAK– 21 lat, rozmiar 40/42 – Roztańczona i rozśpiewana mieszkanka Bydgoszczy. Trenowała judo i boks, regularnie chodzi na siłownię. Ma w sobie duże pokłady energii. Uważa też, że każdy problem da się rozwiązać, jeśli tylko się tego chce. Jest bardzo towarzyska i uparta.


 

MONIKA KASPROWICZ – 28 lat, rozmiar 44/46 – Pochodzi ze Stalowej Woli, ale obecnie mieszka w Krakowie. Jedynaczka, singielka ze złamanym sercem. Pracuje w korporacji, gdzie zajmuje się procesowaniem i analizowaniem danych finansowych.


 

MONIKA DENISIUK – 28 lat, rozmiar 42/44 – Kierownik w firmie transportowej. Typ chłopczycy, dla której największym wyzwaniem jest chodzenie w butach na obcasie. Ma więcej kolegów niż koleżanek. Kocha bieganie i cross fit.


 

WIKTORIA KULA – 19 lat, rozmiar 42 – Tegoroczna maturzystka z Chrzanowa. Twierdzi, że jej wiek jest idealny, by zacząć karierę modelki. Rafał Maślak porównał ją do Salmy Hayek, a Ewa Zakrzewska stwierdziła, że Wiktoria ma ciało bogini i twarz anioła.


 

ŻANETA KURKOWSKA – 26 lat, rozmiar 42 – Skończyła ratownictwo medyczne i pielęgniarstwo, a obecnie pracuje jako kierownik znanej łódzkiej restauracji. Gra w Klubie Uczelnianym AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i w największej amatorskiej lidze siatkówki w Polsce. Od roku jest mężatką.


 

KATARZYNA BOCHENKIEWICZ – 20 lat, rozmiar 42 – Mieszka w Częstochowie, zajmuje się stylizacją paznokci i wizażem. Zawsze miała bardzo dobry kontakt z rodzicami, była typową „córeczką tatusia”. Z powodu problemów z samoakceptacją zachorowała na depresję. Wyjście z niej uważa za swoje największe życiowe doświadczenie. Dziś jest zadowolona ze swojego ciała i szczęśliwie zakochana od czterech lat.


 

AGNIESZKA BIELECKA – 28 lat, rozmiar 42 – mieszka w Piasecznie, jest kochającą sport optymistką. Trenuje na siłowni, a od niedawna zaczęła ćwiczyć także corss fit i boks. Uwielbia pozować i pokazywać swoje atuty przed aparatem. 

 

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIĘ ZE ZDJĘCIAMI WSZYSTKICH KANDYDATEK!!!


Czy dziewczyny spełnią wymagania branży mody oraz oczekiwania jurorów i będą miały szansę zostać prawdziwymi modelkami plus size? Czy w szczęśliwej siódemce jest ta, która otrzyma tytuł #Supermodelki Plus Size? Kolejny odcinek castingowy, w którym poznamy osiem kandydatek do zwycięstwa już w środę 13 września o 20:35 w Telewizji POLSAT.