Idealne spodnie plus size istnieją!

  

    Podobno każda kobieta szaleje na punkcie zakupów. Przemierzamy kolejne sklepy, zamieniamy się w myśliwych polujących na zwierzynę. Z tą różnicą, że naszym wymarzonym trofeum są idealne ciuchy. A umówmy się, czasem łatwiej znaleźć idealnego faceta niż idealne spodnie plus size. Na szczęście my znalazłyśmy takowe spodnie za Ciebie!


 

Jakie muszą być idealne spodnie plus size? Podkreślać to, co trzeba i maskować to, co trzeba jeszcze bardziej. Do tego muszą być wygodne, efektowne i pasować na większość okazji! No i mieć odpowiednią rozmiarówkę, ale to chyba oczywiste! Na szczęście na przeciw naszym potrzebom wyszła polska marka prosto z Łodzi!

Inna Ty postanowiła stworzyć model spodni, które spełniają oczekiwania kobiet plus size. A do tego są piekielnie stylowe! Spodnie KARO są poszerzane w biodrach i mają tak bardzo pożądaną zwężaną nogawkę!

Wykonane są z wygodnej dzianiny, dzięki czemu nie krępują ruchów. W spodniach KARO można spokojnie spędzić cały dzień i mieć ochotę przetańczyć w nich całą noc! Tak, do podboju parkietów nadają się tak samo idealnie, jak do podboju biznesowego świata. Na czym polega tajemnica spodni zaprojektowanych przez Inna Ty? Są projektowane przez kobiety plus size, dla kobiet plus size. Dlatego są po prostu idealne!

 

Więcej modeli znajdziecie tutaj.