NEW ROMANTIC - Nowy trend w modzie

Romantyzm jest teraz na topie, przynajmniej jeśli chodzi o branżę fashion. Tej wiosny nosimy ubrania subtelne, delikatne, wykonane ze zwiewnych materiałów.  W naszych szafach nie może zabraknąć pięknych, pastelowych odcieni, koronek, tiulów, szyfonu i kwiatów! Ta wiosna będzie kolorowa i dziewczęca!

 

My stawiamy na subtelny kwiatowy deseń. Musimy jednak pamiętać o tym, że wzory na ubraniach rządzą się swoimi prawami. Mogą wizualnie poszerzyć lub wyszczuplić sylwetkę. Przy wyborze odpowiedniego printu ważne jest to, aby stosować zasadę wielkości kwiatów. Te duże zarezerwowane są dla kobiet o drobnej sylwetce. Mniejsze, które są skupione w okolicy górnych części ciała, dla kobiet o pełniejszych kształtach. Dla kobiet o pełniejszych kształtach polecamy zestawienie spodni z bluzkami o małym elemencie kwiatowym lub sukienki w drobne printy. Tło, na którym zostały umieszczone kwiaty powinno być wyraziste i kontrastujące.

 

New Romantic to nie tylko ubrania! Pamiętaj o doborze odpowiednich dodatków. Postaw na modne w tym sezonie sznurowane czółenka, które wyglądają bradzo oryginalnie i stylowo. Podkreśl swoją indywidualność dopełniając stylizacje minimalistyczną biżuterią.

 

Propozycje ciekawych stylizacji znadziecie tutaj:

http://bit.ly/sukienkaefectptak 

http://bit.ly/sukienkatubaptak

http://bit.ly/sukienkaagatareptak

http://bit.ly/sukienkamgmargoptak

http://bit.ly/bluzkavanderelstptak

http://bit.ly/sukienkawewzoryptak